UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası Pepsi® ve Ruffles® konut sahipliğinde İstanbul Boğazı ile buluştu

UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası Pepsi® ve Ruffles® konut sahipliğinde İstanbul Boğazı ile buluştu

Pepsi ve Ruffles, dünya futbolunun tepesi olan UEFA Şampiyonlar Ligi'ne sponsor olarak spora katkı sağlamaya devam ediyor. UEFA Şampiyonlar Ligi ...

Pepsi ve Ruffles, dünya futbolunun tepesi olan UEFA Şampiyonlar Ligi’ne sponsor olarak spora katkı sağlamaya devam ediyor. UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası, İstanbul’a 3.000 kilometre uzaklıktaki İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinden getirildi ve eşsiz İstanbul Boğazı ile buluştu.

GÜMÜŞ KUPASI 66. DEFA HAVAYA KALDIRILACAK

29 Mayıs’ta Atatürk Olimpiyat Stadı’nda yapılacak mükemmel UEFA Şampiyonlar Ligi finali öncesinde, heyecan Esma Sultan’da doruk noktasına ulaştı. UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası 21 Nisan’da basın mensupları için Esma Sultan’da sergilendi. 7,5 kilo yükünde ve 73,5 cm uzunluğunda olan gümüş kupa, bu yıl Avrupa ile Asya’nın buluştuğu İstanbul’da 66. defa havaya kaldırılacak.

PepsiCo Türkiye İçecek Kategorisi Pazarlama Yöneticisi Aslı Başkan:”Pepsi olarak, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Bayanlar Şampiyonlar Ligi’ne sponsor olarak küresel bir aktifliğe imzamızı atmaktan ve futbolu desteklemekten gurur duyuyoruz. Tüm futbol taraftarlarını bir ortaya getiren yılın en değerli etkinliklerinden birine mesken sahipliği yapmaktan ve bu tertibin çabucak öncesinde UEFA Şampiyonlar Ligi Kupası’nı İstanbul’a getirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Tüm dünyanın dört gözle beklediği bu kıymetli final öncesinde, futbol tutkusunu cümbüş ile taçlandıran tüm tüketicilerimize bir sefer daha buluşmaktan memnunluk duyuyoruz. 5 yıllık işbirliğimiz sayesinde UEFA Şampiyonlar Ligi heyecanının bir modülü olduk. Futbol başta olmak üzere her alanda spora dayanak vermeye devam ediyoruz ” dedi.

PepsiCo Türkiye Yiyecek Kategorisi Pazarlama Yöneticisi Osman Dilber: “Ruffles olarak UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Bayanlar Şampiyonlar Ligi sponsorluklarımız kapsamında tüketicilerimize futbol dolu bir yıl sunmak istiyoruz. Birebir vakitte ülkemizde futbolun çeşitliliğini ve kapsayıcılığını artırmak üzere “Kızlar Sahada” isimli bir toplumsal teşebbüsle işbirliği yaparak bayan futbolunu destekliyoruz. Türk futbolunun en kıymetli yeteneklerinden biri olan Cengiz Ünder ile de işbirliğimizi sürdürüyoruz. Ruffles, futbol tutkusunu artırma gayesi doğrultusunda İstanbul’daki 2021 UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde tüketicileriyle bir ortada olacak ”dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)