TEGV ve Taylan Antalyalı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir ortaya geldi

TEGV ve Taylan Antalyalı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir ortaya geldi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir ortaya geldi Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu ...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

için bir ortaya geldi

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan TEGV, bugüne kadar ilköğretim çağındaki 3 milyona yakınçocuğumuza ulaşarak,güzel bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe daha donanımlı hazırlanmalarına dayanak verdi. Bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için, Galatasaraylı başarılı futbolcu Taylan Antalyalı, TEGV ile Türkiye’nin 7 bölgesindeki eğitim ünitelerinden çocuklarla manalı bir aktifliğe imza attı.

Bilhassa son yıllarda başarılarıyla isminden sıkça kelam ettirmeye başlayan ünlü futbolcu Taylan Antalyalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV çocukları ile birlikte kutluyor. Dönem başından beri toplumsal medya paylaşımlarında çeşitli illüstratörler ile çalışmaya başlayarak, yeni bir kimlik oluşturan başarılı futbolcu, 23 Nisan’da paylaşımlarını İstanbul, Antalya, Ankara, Denizli, Giresun, Şanlıurfa ve Van’daki TEGV eğitim ünitelerindeki çocuklara devrediyor.

Proje kapsamında İstanbul, Antalya, Ankara, Denizli, Giresun, Şanlıurfa ve Van’dan çizdikleri fotoğraflar ile toplamda 27 çocuk hayallerindeki Taylan’ı resmederken, yazdıkları mektuplar ile Taylan Antalyalı ile paylaştılar. 21 Nisan günü Trabzonspor maçı öncesinde gelen çizimler ortasından bir seçki ile projeyi duyuran Taylan Antalyalı, projenin devamında ise TEGV destekçisi olarak hem çocuklarımızın eğitim masraflarına katkıda bulunacak, hem de çocuklar ile birlikte online bir buluşma gerçekleştirecek.

Taylan Antalyalı’nın takviyelerini paylaştığı projeye siz de Tüm GSM operatörlerinden, TEGV yazıp 3353’e kısa bildiri göndererek Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na 20TL bağış yapabilirsiniz

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)