Porçöz elde bulaşık deterjanı raflarda yerini aldı

Porçöz elde bulaşık deterjanı raflarda yerini aldı

Porçöz elde bulaşık deterjanı raflarda yerini aldı Paklık dalında Türkiye’nin yerli gücü Porçöz, mutfak paklığında fark yaratan eserlerine bir ...

Porçöz elde bulaşık deterjanı raflarda yerini aldı

Paklık dalında Türkiye’nin yerli gücü Porçöz, mutfak paklığında fark yaratan eserlerine bir yenisini ekledi. Pas ve Kireç çözücü, lavabo açıcı, mutfak spreyi, yağ çözücü, bulaşık makinası temizleyici, küçük konut aletleri temizleyici üzere eserleriyle mutfak paklığını kolaylaştıran Porçöz, artık de elde bulaşık deterjanı ile mutfak tezgahlarındaki yerini alıyor. Porçöz’ün limon, elma ve aleo vera seçenekleriyle sunduğu elde bulaşık deterjanı ağır köpük tesiriyle tek bir damlayla 18 adete kadar bulaşık yıkamayı sağlıyor.

Genişleyen eser ailesi ile farklı paklık gereksinimlerine tahlil sunan Porçöz, elde bulaşık deterjanı kategorisine adım attı.

Limon, elma ve hassas ciltlere özel aloe vera özlü üç farklı seçeneğiyle satışa sunulan Porçöz elde bulaşık deterjanı; ultra süratli yağ sökme ve ağır köpük tesiriyle tek bir damlayla bile çok bulaşık yıkamayı sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)