Lider Nazir Güler’den gündeme dair açıklamalar

Lider Nazir Güler’den gündeme dair açıklamalar

LİDER NAZİR GÜLER “ BULUNDUKLARI MAKAMI RANT GAYESİ VE ARACI OLARAK GÖRÜYORLAR” Gelecek Partisi Bayburt Vilayet Lideri Nazir Güler gündeme dair ...

LİDER NAZİR GÜLER “ BULUNDUKLARI MAKAMI RANT GAYESİ VE ARACI OLARAK GÖRÜYORLAR”

Gelecek Partisi Bayburt Vilayet Lideri Nazir Güler gündeme dair açıklamalarda bulundu. Lider Güler, Ticaret Bakanlığı’nın dezenfektan alımına değinerek, “ bunlar statüyü kendilerine rant gayesi ve aracı olarak görüyorlar” dedi.
Gelecek Partisi Bayburt Vilayet Lideri Nazir Güler toplumsal medya hesabından yaptığı açıklama şunları söyledi:

“Bakanlık, Bakanın kendi şirketinden (daha uygun maliyetle !!!) eser aldığını görüyoruz..

Esnaf ekonomik krizin tesiri altında ezilirken, bulundukları statüyü rant maksadı ve aracı olarak kullanmak bin yıllık devlet geleneğinin ve etik idare anlayışının nasıl yağmalandığının; Vatan, millet, yerli ulusal, ezan, bayrak, şehit, tabut taktiğine sığınarak toplum algısında manipülasyon yaratmak nasıl bir çürümüşlüğün göstergesidir… ? Bunlar tıpkı taktiği yıllardır uyguladılar.

İnsanımızın en hassas noktalarından vurarak yıllarca rant sağladılar. Büyük Türk milletinin manevi kıymetleri üzerinden kendilerini mağdur gösterdiler. Artık kâfi. Yıllarca tıpkı taktikle kendi menfaatleri için yapmadıkları kalmadı. İnsanımızın halini bilmezler. Düşürdükleri durumu görmezler. Yahu millet ekonomik olarak darda ve zorda. Konutunun geçimini sağlayamaz haldeler. Gün geçmiyor ki esnaf dükkan kapıyor.

Ancak bunlar kendi menfaatleri, kendi şirketlerinin kederine düşmüşler. Yazıktır, ayıptır. Bu halk kendilerine yapılanları asla unutmazlar. Elbette iktidardan bunun hesabını sandıkta kesinlikle soracaklardır.” Sözlerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)