Kukuli 23 Nisan’da İstanbul Cevahir’de.

Kukuli 23 Nisan’da İstanbul Cevahir’de.

Dijital ortam için İstanbul Cevahir’de hazırlanan birbirinden keyifli etkinlikler ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Kukuli, çocuklara ...

Dijital ortam için İstanbul Cevahir’de hazırlanan birbirinden keyifli etkinlikler ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Kukuli, çocuklara bayram coşkusunu konutlardan yaşatacak. Kukuli müziklerinin söyleneceği “Kukuli Konseri” ve özel figürlerin öğrenileceği “Hissediyorum, Dans Ediyorum” aktifliği 23 Nisan’da; müziklerin enstrümanlarla nasıl çalınacağının öğrenileceği “Benim Ritmim” ve “Kukuli ile Kıssa Zamanı” aktifliği de 24 Nisan’da İstanbul Cevahir Instagram hesabı ile Kukuli Instagram, Facebook ve YouTube hesaplarında çocuklarla buluşacak.

Bayram ikramı İstanbul Cevahir’den

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlanan dopdolu aktiflik programının yanı sıra Kukuli pelüş oyuncağı da İstanbul Cevahir’den çocuklara armağan. Herkesin bayram sevincini doyasıya yaşaması için eğlenceli bir program hazırlayan İstanbul Cevahir, hudutlu sayıdaki Kukuli oyuncağını çocuklara armağan edecek. Tüm ayrıntılı bilgiler ve etkinliklerden haberdar olmak için İstanbul Cevahir Instagram hesabı ve www.istanbulcevahir.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

İstanbul Cevahir AVM Hakkında: İstanbul Cevahir Alışveriş ve Cümbüş Merkezi, Avrupa’nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve cümbüş merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı. İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin metropolü İstanbul’un stratejik bir noktasında bulunuyor. 300’den fazla güçlü marka karmasının yanı sıra organize perakendeciliğinin güçlü ulusal ve memleketler arası markalarının en kıymetli faaliyet alanlarından biri olarak, yerli ve yabancı ziyaretçilerine yılın 365 günü, 230 mağaza ile hizmet vermeye devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)