İDO geleceğin kaptanlarıyla seyahat etti

İDO geleceğin kaptanlarıyla seyahat etti

İDO geleceğin kaptanlarıyla seyahat etti İDO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde çocuklara özel üretilen kaptan şapkalarını ...

İDO geleceğin kaptanlarıyla seyahat etti

İDO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde çocuklara özel üretilen kaptan şapkalarını tüm biletli sınırlardaki İDO gemilerinde çocuklara armağan ederek bayram sevinci yaşattı. Çocuklar Yenikapı, Yalova, Pendik, Bursa terminallerinden hareket eden İDO gemilerinde kaptan şapkalarıyla seyahat etti.

Süratli, keyifli ve inançlı seyahatleri ile dalının başkanı İDO, Kurumsal Toplumsal Sorumluk yaklaşımı ile 22 Nisan Perşembe günü Yenikapı, Yalova, Pendik, Bursa terminallerinden hareket eden tüm biletli çizgilerindeki gemilerde çocuklara kaptan temalı bir bayram sürprizi gerçekleştirdi.

İDO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde çocuklara özel üretilen kaptan şapkalarını İDO gemilerinde seyahat eden tüm çocuklara armağan etti. Çocuklar, Yenikapı, Yalova, Pendik, Bursa terminallerinden hareket eden İDO gemilerinde kaptan şapkalarıyla seyahat etti.

İDO, armağan edilen kaptan şapkalarıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde çocuklara şenlik havasında bir deniz seyahati yaşattı. İDO, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gemilerinde bir gün evvelden kutlayarak geleceğin kaptanlarıyla sefer yaptı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)