Gençler Onur Hareketi’ne akın etti

Gençler Onur Hareketi’ne akın etti

Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın'ın fikirleri binlerce gence ulaşmaya devam ediyor. GENÇLER "UMUDUMUZ" DEDİKLERİ AYDIN'I COŞKUYLA KARŞILADI ...

Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın’ın fikirleri binlerce gence ulaşmaya devam ediyor.

GENÇLER “UMUDUMUZ” DEDİKLERİ AYDIN’I COŞKUYLA KARŞILADI

Pandemi devrinde dahi dur durak bilmeyen Onur Hareketi Başkanı Yaşar Aydın, İstanbul Gençlik Teşkilatlarının düzenlediği iştirak merasimine dahil olmaz üzere İstanbul’a geldi. Şişli, Kadıköy, Fatih, Sultangazi ve Bakırköy’de düzenlenen merasim için 4 günlüğüne İstanbul’a gelen Aydın’ı İstanbul’da kalabalık bir gençlik gurubu karşıladı.

Toplantıyı organize eden Onur Hareketi İstanbul Gençlik Kolu Gönüllüsü Yusuf Kandemir merasimle ilgili şunları söyledi:

“Biz ve arkadaşlarımız yaklaşık iki yıldır Onur Hareketi gönüllüsüyüz ve ömrümüzün sonuna kadar da daima Onur Hareketi ve Başkanımız Yaşar Aydın’ın yanında olacağız. Pandemi devrinde sağlık kurallarını ihlal etmeden çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.”

YALNIZCA İSTANBUL’DAN 100 BİN İMZA

“Başkanımızın Cumhurbaşkanlığı için gerekli olan 100 bin imzayı biz gençler olarak İstanbullu gençlerden toplayacağımızı ve bu imzanın hazır olduğunu burdan basın ve medya aracılığıyla duyuruyorum. Türkiye’de hiçbir siyasi partinin gençlik kolları bizimki kadar güçlü olamaz zira biz gönüllüyüz zira biz önderimiz Yaşar Aydın’nın ortaya koymuş olduğu davaya vefatına inanıyor ve bu davaya vefatına bağlıyız. İşte bu yüzden maddi ve manevi olarak tüm gücümüzle başkanımıza tam dayanak veriyoruz.”

“BENDEN UMUDU OLAN GENÇLERİN YÜZLERİNİ KARA ÇIKARMAYACAĞIM”

Gençlerin gözündeki ışıltının farkında olduğunu ve bu ışıltının umudu olarak kendisini işaret edenlerin yüzlerini kara çıkarmayacağını söyleyen Onur Hareketi Önderi Yaşar Aydın İstanbullu gençlere şöyle seslendi:

“Söylenecek kelamları gençler söyledi. Çok lafa gerek yok. Bu güne kadar bu ülkeyi kuranların çocuklarını ahmak yerine koyanlar, bilgisiz diye, anlamaz diye yaftalayalar, giyinişine ve yemek yeme kültürüne kadar iğrenerek bakanlar, yalnızca kendi çocuklarının karnının acıktığını sananlar, yönetme kabiliyetinin yalnızca kendilerine has bir özellik olduğunu sananlar bugün burdaki gençlerin gözlerine güzel baksınlar. Ahmak kim, bilgisiz kim, kim bu ülkeyi yönetecek daima birlikte göreceğiz. Görelim Mevla neyler, neyler ise hoş eyler”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)