Enuygun Dünyanın Geleceğini Korumak İçin Time for Climate Action’ı Destekliyor

Enuygun Dünyanın Geleceğini Korumak İçin Time for Climate Action’ı Destekliyor

Enuygun, 22 Nisan Dünya Günü çerçevesinde 200'den fazla teknoloji şirketinin iş birliği ile başlattığı “Time for Climate Action” kampanyasının ...

Enuygun, 22 Nisan Dünya Günü çerçevesinde 200’den fazla teknoloji şirketinin iş birliği ile başlattığı “Time for Climate Action” kampanyasının destekçileri katıldı. İklim Hareketi İçin Başkanlar (LFCA) tarafından başlatılan kampanyayla, iklim krizi konusunda tüm dünyada farkındalık yaratılması amaçlanıyor. Etraf ve tabiatın korunması için üzerine düşeni yapan Enuygun da karbon ayak izini azaltmak ve dünya için yarar sağlamak ismine hem şirket için aksiyonlar alacak hem de kullanıcılarını sürdürülebilir tahliller konusunda bilgilendirecek.

Dünya genelinde birçok teknoloji şirketinin katıldığı kampanyayla, 50 milyondan fazla bireye ulaşılması ve iklim krizine karşı aksiyon alınması hedefleniyor. Bu amaçlara ulaşmak için iştirakçi şirketler, toplumda farkındalık yaratmak, kendi karbon ayak izlerini açıklamak ve karbon salınımını azaltacak adımlar atmak için güçlerini birleştirdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)